O juk pakanka, - tiesiog pasakyti, -,, Gražiai atrodai." Ir diena taps geresnė. :)

2011.03.11 17:29 ross1
  • 4
1
O juk pakanka,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
bet gi kam meluot : )
Grįžti į viršų