Ar už tokį meną reikia bausti? - Ar už tokį meną reikia bausti?

2012.04.03 13:26 roxas.spoxas
  • 1
3
graffiti







hyperpacas 5197    
#2 as ir taves klausiu ar uz toki mena reikia bausti?
O jei rimtai, tai man fainai atrodo visi tie piesinukai, iskyrus visokius organus ir keiksmazodzius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5197    
Ar uz toki mena reikia bausti?
Ignassin 5197    
Išvis nesuprantu kai baudžia už piešimą (aišku kai gražiai ir ne ant namų sienų). Juk daug gražiau kai dar paganai akis, o ne šviečia iš tolo aptrupėjęs tinkas ir dažai ant neremontuojamų atitvarų.
Grįžti į viršų