blemba ta demotyvacijoj tu 14 meciu su bachurais issiskyrusiu rojus. krc net nervas ima
Parašai... ištrini. Vėl parašai. Pataisai. - O galiausiai vis tiek neišsiunti...
Anonimas
4585
Anonimas
5600
Zajebal jau tos apsizliumbusios bobos ir laikina dar vios is eiles facebooke tokius sudus
milkchocolate
5601
EMOTYVACIJA
Anonimas
5602
Nebuna taip -.-
Anonimas
5602
jeigu zmogus pashiko isejo poto vel uzsinorejo persikt tai dar nereiskia kad jis kazko issigando!
Anonimas
5602
nesamone
Anonimas
5602
dažnaiusiai, buna kad ir taisau vistiek parašau tai ka buvau parašes pirma karta
Labuka
5602
vienam nuskilo ir kitam kilo įdėja : o pakeisiu užraša ir būsiu populiariausias demotyvacijoje. mano gyvenimas nušvis vis tamsesniom spalvom, bet man tai nesvarbu, nes mano pc splavotas ir dar pakrauna facebook'a
Anonimas
5602
dar vien sudina demo.
hanzyzz
5602
Visiškai pritariu miau ;] beje cia n73
Anonimas
5602
Rašykit su asiliškiausiom gramatikos klaidom, bet šitie kabliataškiai mane nervina...
Anonimas
5602
cia nokia 3310 apverstas :D
Anonimas
5602
eina nx koks lievas telefonas...
Anonimas
5602
su pulteliu kazkokiu zaidzia... : Dd
Anonimas
5602
#5 Taiklus pastebejimas
EMOtyvacija
5602
cia is "protiskai atsilikusiu vaiku internato" gyvenimo?
Anonimas
5602
jeigu taip zmonem pasitaiko tai cia jau demotyvacija? adminai jauciu net neskaito kas parasyta toj "demo"
Anonimas
5602
nx jus kuriat tas pacias demo, su sms nu nx ju reik
Anonimas
5602
Kaškoks grybas...
povilasq
5602
tai nx rasai jei neissiunti?
|

