#4 man filmas tai visai patiko, tiesiog nepatinka kad visi zada ji surengt, ale kieti taps is luzeriu kaip Kosta, J.B ir Tomas :D
|
PonasVladas
5122
Anonimas
5122
nu nax ta filma kisa visur... Nevykes filmas ir tiek .
coliuke_
5122
Nu, kad lūzeriai visokie postina tas demotyvacijas su Project X tai dalis tiesos turėtų būt. ;D Prisižiūrėjo tai dabar galvoja, kad visi kietais tampa, jei tokį party surengia. ;D
PonasVladas
5122
#1 ir dar uzknisa kai vaikai kartoja ta pati gavno kad surengs. Cia turbut tokie kur draugu neturi bet nori susirast :D
coliuke_
5122
Jau knist pradeda, kad šis filmas taip kišamas....
|

