Bent gerai, kad bėgioja nei išvis nieko nedaro ;)
Šiuolaikinės merginos - Bėgioja tik dėl to, kad pabėgiojusios galėtų pasiskelbti facebook'e
Anonimas
4834
Anonimas
4835
Netiesa.
Anonimas
4835
O tas, kas kuria tokias demotyvacijas iš vis nieko nedaro ;D
Anonimas
4835
kad pasiskelbti facebooke kazka padarius, nebutina kazka padaryti.
Anonimas
4835
Gaidys tas FB. GOOGLE plus geriau susikurkit
Anonimas
4835
AS TAI ISVIS NEBEGIOJU:d
Anonimas
4835
#2 kokia tu durna, mieloji :D
Anonimas
4835
Tai, kad melas, nebėgioju aš tam, kad pasiskelbčiau facebook`e, dėl savęs sportuoju, o ne dėl internėto, nesamone parašyta. Apmaudu :)
Negalibuti
4835
Na logiška, juk nesiskelbs, kad priaugo porą kilogramų ;D
|

