Šiuolaikinės merginos - Bėgioja tik dėl to, kad pabėgiojusios galėtų pasiskelbti facebook'e

2013.04.01 saulytemano
  • 23
9
merginos, facebooko, aukos, o, begioja, su, traskuciiu, maisais, rankose







Nuotraukos nėra
Anonimas 4834    
Bent gerai, kad bėgioja nei išvis nieko nedaro ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4835    
Netiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4835    
O tas, kas kuria tokias demotyvacijas iš vis nieko nedaro ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4835    
kad pasiskelbti facebooke kazka padarius, nebutina kazka padaryti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4835    
Gaidys tas FB. GOOGLE plus geriau susikurkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 4835    
AS TAI ISVIS NEBEGIOJU:d
Nuotraukos nėra
Anonimas 4835    
#2 kokia tu durna, mieloji :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4835    
Tai, kad melas, nebėgioju aš tam, kad pasiskelbčiau facebook`e, dėl savęs sportuoju, o ne dėl internėto, nesamone parašyta. Apmaudu :)
Nuotraukos nėra
Negalibuti 4835    
Na logiška, juk nesiskelbs, kad priaugo porą kilogramų ;D
Grįžti į viršų