Aš gera mergaitė, nesikeikiu, nerūkau - Blet, Kurva, Naxui, kur aš cizas palikau?

2011.01.06 20:33 sausainiss
  • 1
4
Aš gera mergaitė, nesikeikiu, nerūkau







Nuotraukos nėra
WyPuk 5650    
pz kaimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
nu jo... aš sitą jau pirmoj klasėj žinojau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Bl šitą aš jau prieš 10 metų žinojau....Kokie bajeriai...
teenage 5650    
auka
Grįžti į viršų