Tai ne blet, - neužteks

2010.12.28 15:37 shawtyyMANE
  • 44
27
Tai ne blet,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
#25 kekse
Bieberland 5616    
:D
nr789 5616    
Įdomu kuris iš mūsų nesveikas, imbecile.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#23 Nesveika
nr789 5619    
užsip*sk shawtymanes klone :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
#20 ahh :/ ilgai dar verkslensi cia?
nr789 5630    
Jo, taip graudu, kaip buvo graudu tau suvokus, kad esi atsilikėlis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
#18 jau apsiverkei? Graudu gi lb cia (cry)
nr789 5631    
#17 įsigyk gyvenimą ir užauk, o po to man aiškink nevisproti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
#16 apsiverk db ;D
nr789 5631    
Graudu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Genijai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
#11
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
#12 (y) (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
5 noreciau kad tokius kaip tu degintu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#5 stopidowai rytoj apie save demo rasi :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#5 Oi prajuokinai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
5 kuo toliau tuo juokingiau :D
Green 5660    
#5 tavo komentaras bus kitos demo antraste :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Nesuprantat, kad kas per daug, tas nesveika? Gi nebejuokinga, užeko pirmų kelių demotyvacijų, dabar gal raminkitės.
shawtyyMANE 5660    
tai ne blet,
negerulis
XD
Nuotraukos nėra
mazojifeja 5660    
gerulis :D
shawtyyMANE 5660    
joaa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
ziaurus :D
Grįžti į viršų