Kai reikia, cigaretė greit nesusirūko - Bet, kai nori pasimėgaut, po kelių dūmų jos jau nebėra

2010.10.18 silem_
  • 46
8
cigaretes,rukymas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
buna buna..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Tiesa..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
nerukau tai nzn. bet ziurint i kitus gali buti taip ir ypac stotelej atvaziavus autobusui:) tada tik juokas paima is tokiu kai verkslena del numestos puse nesurukytos cigaretes:)
Dovi.. 5727    
kai turi pilna pakeli, tai rukosi letai, bet kai baigineji paskutine ir zinai, kad niekur nenusipirksi, vat tada atroso, kad tik keli dumai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
nu jo.... kai skubi pries kokia pamoka...;D arba per ja...;D o kai atsisedi prie kawos puedelio... tai 1.2 ir neber...;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
O,taip! dar vienas ziauriai kiauliskas desnis....:)))))
RYBA 5727    
prieš troleibusą atvažiuojantį :D
Nuotraukos nėra
bumbumass 5727    
Ryte ypac ilgai pati pirmoji :)
Grįžti į viršų