geresias dalykas paxmielui numusti :D
Kokteilis - „Sausio 1“
Anonimas
5308
Anonimas
5308
negeriau ir negersiu(visi zodziai melas nori tikek nori ne)
TheDemotivator
5309
18 nebutinai turi buti amzius ;D
Anonimas
5309
#4 pasake Vartotojas18 :D
Vartotojas18
5309
o man 19 metu ir niekada per naujus metus negeriau ir negersiu :)
Drug.
5309
#2 Puikiai sekės! :D
Anonimas
5309
#1 Speju nelabai sekesi...
Drug.
5309
Kažkada sukau biznį su tokiais kokteiliais..
|

