Nu jo tikrai nezinai ka DAYTI
Tas jausmas - kai visi tau dainuoja su gimtadieniu, o tu nežinai ką dayti...
Anonimas
5179
Ignassin
5179
Nu ką daryti- stovėti visam raudonam :D
|

