Tik nuėjęs į kairę supranti, - kaip vis dėlto buvo gera dešinėje.

2010.12.24 skyyy
  • 518
24
Tik nuėjęs į kairę supranti,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Ne! Man buna gera ir kaireje ir desineje.Nesvarbu kur beeiciau. :p. Ar galima uzsibuti vienoje puseje perilgai? :D laikui begant pabosta,ta pati kasdienybe!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
galejo dadeti .. bet buna pervelu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Papisčiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
iki asaru skaudi tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
Taip ir buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Kai nueini i kaire supranti kad tu desneje....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
na tipo nueini pas kirkila ir supranti kaip gera pas kubilu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
kaip suprast sitas kaires desines krc?
Nuotraukos nėra
Lietuvis2 5658    
nu jo kai pries eisma isvarai mieste ta supranti daznai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
as visalaik bunu kaireje tai einu i desine tai man vis labiau gera buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
todel jei gera desineje geriau neiti i kaire nes nezinia kur papulsi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
o mano nuomone kad jei butu gera desneje i kaire net neitum :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
awwwwwwwwwwwww, kaip miela..
NOT!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Copied ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
O,kad kakvienas vaikinas suprastų tai :)
Na žinoma, kai kurioms merginoms gal būt taip po'gi to reikia.
Su Šventėm visus ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
taip sportas geriausias variantas, kuriame geriausia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#2 xD ziemos demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
as ta visad i kaire. O jus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
kazkaip nuotrauka visai netink cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#2 pzdc.xd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
BUVO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Tik pačiulpus peni supranti, kad reikėjo čiulpti piršta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
arba atvirskciai :)
Grįžti į viršų