Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Tik nuėjęs į kairę supranti, - kaip vis dėlto buvo gera dešinėje.
Ne! Man buna gera ir kaireje ir desineje.Nesvarbu kur beeiciau. :p. Ar galima uzsibuti vienoje puseje perilgai? :D laikui begant pabosta,ta pati kasdienybe!
Anonimas
5622
galejo dadeti .. bet buna pervelu.
Anonimas
5633
Papisčiau
Anonimas
5636
iki asaru skaudi tiesa
Anonimas
5640
tiesa
Anonimas
5648
Taip ir buna
Anonimas
5655
Kai nueini i kaire supranti kad tu desneje....
Anonimas
5657
na tipo nueini pas kirkila ir supranti kaip gera pas kubilu :D
NOT!
Na žinoma, kai kurioms merginoms gal būt taip po'gi to reikia.
Su Šventėm visus ;*