Kad ir gulintį... - ...bet vis tiek malonu pervažiuot

2010.11.22 slapinuke
  • 99
10
Kad ir gulintį...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5236    
Vazinetumet pagal taisikles tai nereiktu tokiu sudu det ant kelio, o taip braizikites ir taisikites... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
labiau tiktu kazsnors panasaus i - "ir gulintis bedos pridaro"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
simai eik tu nx.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Cia apie policininka trejo omeny....
maumedziai.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Tikrai nemalonu per juos vaziuot..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Kad dauguma jei yra proga kaip tik į jį apvažiuoja. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Jo labai malonu palikti dugna ...
Nuotraukos nėra
samoskys 5693    
Labiausiai nervinantis dalykas tas gulintis..
Nuotraukos nėra
saris 5693    
nu man tai nelabai malonu vazinet per juos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Geras sitas :D
Grįžti į viršų