#10 :D
|
Anonimas
5743
Anonimas
5743
#9 cbb
ZeroDivide
5744
Vaikai, kai už šilumą mokėsit, tada ir rėkaukit, kad įjungtu. Miegu sau po dekiu ir šilta. Langus užsidarykit, mažiau rukyt vaikščiokit ir bus šilta toj chatoj. Šilumą reik jungt, kai lauke minusas pradeda stovėt, geriausia, kad lapkritį įjungtų būtų. Bapkes tėvų patausokit, ateis laikas žinosit, kaip pinigas uždirbamas sunkiai
Anonimas
5744
parašyčiau komentarą, bet ir man rankos iš po pirštinių ir adijalų neišlėnda ;D
Anonimas
5744
adminai įjunkit šilumą nuu.. :(
Anonimas
5744
"Nes demotyvacija.lt atsakinga už šildymo sezoną"
Anonimas
5744
tai blm as tai amzinai miegot einu su STORULE kaldra ir dar 3 dekiais ;D kol isilu ;]]]
Anonimas
5744
eina nx man ir :D
Anonimas
5744
Man tai namie kozna diena nosis nusala :D
Anonimas
5744
eina nx man tai ne tik rankom :D
Anonimas
5744
jo rankom salta :D
|

