Be Dalios ir Grybauti nesiseka

2010.05.21 13:31 snus
  • 4
3
Be Dalios ir Grybauti nesiseka







kasiakas 5879    
kiek cia floodinsi jobanas tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
nesupratau sitos demotyvacijos, bet matyt todel kad toji dalia jusu man labiausiai nepatinka is visu politiku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Tikrai gera demotyvacija
+5
Grįžti į viršų