Labai labai sunkus rytas? - Reiškia, kad jau 2012

2012.01.01 songo
  • 84
9
Labai labai sunkus rytas?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5284    
Katinuxas ;**
LabasAsFaina 5285    
Katinas :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5286    
fake and gay nieks taip nestovi kai vemia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5286    
nsmn
Nuotraukos nėra
Anonimas 5286    
Taip pradeti metus...Suprantu,kad norisi ko nors ismaukti Nauju proga,bet juk nereikia persistengti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5286    
nu kzn isgerem tai labai daug bet man nei chujova nei ka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5286    
na nelengvas tas rytas... bet ką jau dabar :D visus su 2012! :)
MissBH 5287    
Tai jo.. Geriau nebūtų buvę tų 2012..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5287    
nu fotke tai gera :D
Grįžti į viršų