Koks tas jausmas? - Gyventi dėl kitų??

2011.01.30 12:59 sunlounger
  • 8
4
Koks tas jausmas?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
Labai geras
Nuotraukos nėra
gabutemiau 5625    
buvo :) bet kazkaip nesvarbu,gera demotyvacija visvien ;)
sunlounger 5625    
ar siaim saite ji jau buvo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
Koks jausmas kopijuoti demotyvaciją?:)
Grįžti į viršų