Koks tas jausmas? - Gyventi dėl kitų??

2011.01.30 12:59 sunlounger
  • 8
4
Koks tas jausmas?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Labai geras
Nuotraukos nėra
gabutemiau 5628    
buvo :) bet kazkaip nesvarbu,gera demotyvacija visvien ;)
sunlounger 5628    
ar siaim saite ji jau buvo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Koks jausmas kopijuoti demotyvaciją?:)
Grįžti į viršų