Issiverkit issiverkit nabageliai.
Tėtis - vienintelis vyras, - kurio niekada nenustosiu mylėti.
Anonimas
5153
O aš nemyliu, nekenčiu jo už tai ką jis man padarė...
Pepper
5462
#32 mylek kol turi.... nes netekau tevo kai buvau 6 tai geriau mylekit savo mamas ir tevelius :)
Kentux
5495
Aš nemyliu savo tėvo...
Vilius_4_eminem
5504
#29 Tikrai.. Vargšeliai, tikriausiai nuskriaudė jus, kad prie pc neleido ilgiau sedėt..
Anonimas
5603
#27 Užuojauta.
Anonimas
5604
O as augau be tečio.. Uzaugau jx vistiek labai myledama, dabar jau 6ti metai eina kai jo nebera.. Ta meile nkr nedingo,nebuwo dingus ir nedings.. Nesvarbu kad jis mama kazkada paliko iseidamas pas kita,bet jis buvo mano tetis.. Kazkada nesupratau kaip man jo truksta, bet paauglystei tetis yra butinas. Net dabar man jo begalo truksta. Ech kaip as jo pasiilgau :'((
Anonimas
5605
#24 Pritariu, ir as bet is dalies ir #23 pritariu
Anonimas
5606
#24 Same to me.
Anonimas
5606
tėtis - vienintelis vyras, kurio nekęsiu visą likusį gyvenimą.
Anonimas
5606
o man truksta jo.
Anonimas
5607
Ypach tada kai jis nakty nuogas ysliuoge y tavo lova :D another failmotion
Anonimas
5607
Zjbs jums. Pavydžiu. Mylėjau tol kol turėjau. O va kai paliko, atrodo kaip aš jį galėjau mylėt tokį savanaudį, savimeilį.
Anonimas
5607
Tik kartais per daug kvailysciu jie pridaro kad galetum jiems justi nors kruopele meiles......
Anonimas
5607
o kai kurie nekęs jo visą gyvenimą!;P
Anonimas
5607
Taip :) bet prie tokių vyrų pridėčiau ir senelį :))
Anonimas
5608
#13 nea as neskaitau kad as ji turiu. P.S. Tikrai, ir brolis :)
Anonimas
5608
arba ne...
noob.saibot
5608
#5 cool story bro
Anonimas
5608
grazi foto ... mmmmmm :)
Anonimas
5608
nedemotyvuoja
Anonimas
5608
#5 vien tai, kad jis turi mano gyvenime tam tikrą statusą (tėvas), nereiškia, kad aš jį turiu mylėt. Mylimas žmogus būna ne už tai, kas yra, bet už tai, ką daro.
Anonimas
5608
Nemyliu zmogaus kuris man yra Niekas
Anonimas
5608
o man labai pasiseke - turiu nuostabu teti ir tikra drauga viename asmenyje. Labai tuo didziuojuos ir vertinu:)
Anonimas
5608
Netiesa, dar ir brolis:)
Anonimas
5608
Ne visiems pasiseka tureti NUOSTABU teva :(
Anonimas
5608
Kaip kam. Kitus vaikus ir palieka.
Anonimas
5608
Man regis demotyvacijos autorius/e turejo grazia vaikycte, bet reiktu susiprotet kad ne kiekvieno gyvenimas susiklosto taip pat. Man tik 18 bet as jau dabar savo tevo nekenciu, o daugeliui tevas isvis nieko nebereiskia
Teenagor
5608
būčiau pana gal suprasčiau ;)
Anonimas
5608
o mano kaip tik ne. nei mylejau, nei mylesiu as ji
Anonimas
5609
nuostabi demo :) puikiai atitinka mano situacija , ir tikriausiai daugelio kitu...
|

