Kai prarandi viską, kas buvo brangu.

2015.11.24 01:03 surfneris2
  • 7
3
Kai prarandi viską, kas buvo brangu.







Nuotraukos nėra
Anonimas 3867    
Nusispjauni per peti ir sakai ne pirmas kartas
Nuotraukos nėra
surfneris2 3867    
Ignassin, matyt taip nesijautei ir nežinai koks tai jausmas
Ignassin 3867    
Sudužo telefonas?
Grįžti į viršų