Vilnius - Vienintelis Lietuvos miestas, kur lietuviai laikomi tik svečiais

2010.03.23 svajus
  • 445
649
Vilnius







Nuotraukos nėra
Anonimas 4651    
Bet rimtai, kas tam Vilniuj darosi, lietuviskai nebesusisnekesi...
TheDemotivator 5022    
Kodel vienintelis? Reikia toki su Kaunu paparyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5158    
Petruskevicius :D
Nuotraukos nėra
Aver 5223    
Nors ir nesamone, bet luzau :D
Nuotraukos nėra
SlimShady 5422    
prie ko petruskevicius ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
#33 pritariu
Nuotraukos nėra
MantasSan 5556    
Gaidys tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Gaidys vilnius :D
Nuotraukos nėra
MantasSan 5556    
pats prisipazino,kad gejus....what a dalbajob ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Aš mėlynas.....Taip,taip....Petruškevičius
para-noir 5564    
#638 Vilniu su daro rusai, o Kauna - forsai :D
Nuotraukos nėra
monika.myliu 5564    
ir vilniu diduma sudaro lietuviai,o kauna forsai
Nuotraukos nėra
Toca 5565    
O kur Portugalai? :oo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
visiškai pritariu!#633
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
kaip vilniui atsiranda portugalai? visai paprastai vilnietis+lenkas=portugalas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
Šiaip tai Klaipėda geriausia. :]
DJky 5620    
Nu tai ką, vilniečiai kalti, kad lenkų privažiavę? Gal mum vilniečiems nesmagu, kad jų tiek daug, jie nori gatves, rajonus ir priemesčius lenkiškai vadint? Galvojat, MUMS SMAGU?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
Dabar lietuviai yra vyraujanti grupė: 2001 m. Vilniuje gyveno 542 287 žmonės. Iš jų etniniai lietuviai sudarė 57,8 %, lenkai 18,7 %, rusai 14 %, baltarusiai 4 %, žydai 0,5 %, kiti – 5 %.
Taigi vilniuje gyvena 309tukst lietuviu.
Kaune gyvena 378650 gyventoju. Pagal tautybę apie 93% miesto gyventojų yra lietuviai, 4% – rusai, kitų tautybių – 3%
Taigi Kaune gyvena 351tukst. lietuviu.

Pagal pirmos klases matematika: 351tukst. > 309tukst.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
#636 Nuo kada tiek vilniuje gyventoju? Vilniuje gyvana pagal vikpedia (2010):548 816
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Vilniui gyvena tiek Lietuviu, kiek kaune is viso gyventoju durniai jus:
kaune gyvena ~320k Vilniuj ~720k
720 - 55% = ~400k
IN YOU FACE kavenskai
DJky 5660    
VILNIUS FOR EVER! KAUNAS NEVER!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
nepjaukit rutu kaune rusu lb mazai. Cia bent lietuva... o ne lenkai rusai ir t.t. kaip vilniui
Chimera. 5698    
Uzskaitau. :D Sudas - ne sviestas, Vilnius - ne miestas.
micalota 5703    
cia biski su kaunu sumaisyta, neseniai panasus apie kauna buvo
Ig0 5719    
nesamone tikra, kur cia demotyvacija?
FarmVille 5720    
suklydai dėl trijų dalykų.. Emo Vilniui nėra tiek daug .. Petruškiavičius net vienos šimtosios nesudaro,o fyfų tiek tik kaune ;)
Nuotraukos nėra
Shaw0w 5723    
Petruskevicius ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Lenkų Vilniuje daugiau nei Rusų - su Fyfom ir Petruška būtų bajeris, jei, kitą atitiktų realybę - beja, Fyfos sakyčiau Lenkų-Rusų daliai priklauso
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#592 :D:D lietuvi tu didysis :D gIvenanciu? bandandis? vilnIUI? :D O tas 10balų yra naudojamas kaip kauniečių vizitinė? Nes jūsų šviesusis protas,tikras lietuvis pačia lietuviškiausia pavarde, Smoriginas, labai įspūdingai per TV reklamuoja šituos balus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Ne i tema cia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Petruskevicius tai nuzude xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Kartais lenku nedaugiau Vilniuje nei rusu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#629 agree.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
gyvenes tu ten #634 ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
duhu miestas :)))
erikaslt 5727    
#630 tai nahui kariaut tarpusavy?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Petruskevicius xD
fruktas108 5728    
Tiesos nepakeisit :)
Nuotraukos nėra
Manijake 5728    
#627 Ir??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
?Kaunas buvo plugu miestas ir liko grybu miestas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
PORTUGALAI JOBANI
erikaslt 5728    
pamiršot, kad mes visi LIETUVIAI ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#626

сказало быдло из каунаса )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
tik musu Lietuvoj gali buti karai tarp miestu... per debilus, kurie kursto sitas nesamones Lieuvoj tvarkos niekad nebus..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
vilniečiai visada buvo dx. jie tokie ir liks :)) toks jau gyvenimas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
ainam pa tilta,tau nieka nebus.Cigareta turi?
piratas34 5734    
#621 Lietuvi, pakalbėsim, kai rašyt išmoksi.
piratas34 5734    
#622 jo, jie geri:D

Kauniečiai per daug įsižeidę dėl tų reklaminių skydų 'Ir Kaune gyventi galima' :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
stumiat jus ant to Vilniaus, ka jus suprantat idiotai ten nebuve.. tas jusu Kaunas turi daugiau problemu tai bukit ramus(nesakau , kad Vln neturi trukumu)...beje kas man isimintiniausia buvo,kai apsilankiau kaune, "bicai" su savo sukuosenom ant sono ^.^ naaais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
ir tai lietuviai tik tie kurie per klaida atvaziavo i vilniu..
(50-100)
Grįžti į viršų