#5 Zmones evoliucionuoja, tai keiciasi
Žmonės keičiasi, - bet medis išlieka medžiu
Anonimas
5090
Ignassin
5090
O kaip keičiasi žmonės? Kuo jie būna po transformavimosi, jei nebe žmonėmis?
Anonimas
5091
Jei medis būtų žmogus jis irgi keistųsį.
Anonimas
5091
#1 nu tipo apie medzius zmones
Anonimas
5091
žmones keičiasi bet akmuo lieka akmeniu arba ne, galvokim giliau, žmones keičiasi bet žemė kaip buvo apvali taip ir liko
Anonimas
5091
Gerai medis medžiu , galit paaiškint kas su demotyvacija nutiko?
|

