Turbūt niekas - taip ir neperėjo šito žaidimo

2011.03.29 tartaras
  • 156
5
Turbūt niekas







Demoxz 5565    
Iphon'e turėjau šitą :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Fainas žaidimas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
jo , paskutinis bosas sunkus bet krito i krepsi ir tas...>:)
Mr.Gulbius 5565    
Bent jau stengiaus :D
Grįžti į viršų