man chuckas norisas ta kompa pavare:D
|
Anonimas
5251
Anonimas
5271
Jai cia tikrai butu Chucko kompas, tai issiuntimo greitis butu tikrai daug didesnis :D
Ignassin
5272
Jėga :) Tuo labiau, kad man patinka demo su C. N. ;)
Anonimas
5273
kas cia ne taip? pas mene greitis panasus
kasiakas
5273
#1 nemanau, kad jam dar reik kažką siustis... pas ji kompe ir taip viskas yra..
Anonimas
5273
pas chucka rodo begalybes zenkla ;x
|

