Aš neesu reklamos auka - tik turiu šitą, šitą, aną ir...

2010.12.29 thirteen
  • 83
42
as, dele, to, neisprotejus, tik, viska, turiu







Nuotraukos nėra
Anonimas 4714    
turiu iPhone ir man jis nepatinka:D jei tik kas atsitinka, reikia prie pc pajungt, muziką kažkaip keistai reikia įkelt, tik per iTunes. nieko negalima iš interneto atsisiųst per tel, tik per pc atsisiųst ir persikelt į tel taip pat per iTunes, su Samsung'ais žymiai paprasčiau, ir Google play lyginant su App store, galiu pasakyti, kad Google play yra daugiau nemokamų dalykų nei per App store. kažkas sakė, kad blogi atsiliepimai tik iš tų, kas iPhone neturi, tai va, mitas sugriautas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4781    
Nesu rasosi su viena E, kaip tebesu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
As turiu i Mac'a ir iPod touch, tai galiu pasakyti, kad pilnai verti tu pinigu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5142    
Mano nuomone apple yra overpriced bullshit turejau viska isskyrus iMac O pasilikau tik iPad nes vienintelis apple dalykas kuris yra vertas savo pinigu. Ir tie zmones kurie gyvenime netureje apple sako kad jie geri man ju tiesiog gaila.
Kamosa 5301    
#37 nestumk ant widnows!
šjp aš neturėjus apple, bet lb norėčiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
pats dabar su macu rasau,krc visi tie apple kas netureja ir stumia o seip tai geriausi jie yra,visi tie jusu ble windows xuinia yra :} isbandykit apple va kur darlykas pas mane bent jau 0 lag
morkiuz 5650    
turiu 2 :D Siaip nesamone, kad reklamos auka, nes iOS patys geriausi touchscreen produktai rinkoj. MAC'ai gal ir geri kompai, bet jeigu yra pinigu aisku :D
Mivo. 5653    
#31 Šimtaprocentaliai Tau pritariu (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
nixuja neturiu ir man px :D prie ko cia reklamos auka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
Ziauri
Nuotraukos nėra
enteryourpin 5655    
#22 fail to you:

Šių žodžių priešdėlio ir šaknies balsiai tariant susilieja, todėl rašoma viena balsė e – nesu (iš ne + esu), tebesu (iš tebe + esu) (žr. Lietuvių kalbos rašyba ir skyryba, Vilnius, 1992, p. 27).
Nuotraukos nėra
enteryourpin 5655    
pritariu minčiai, tačiau lievai čia pasirinktas pavyzdys:D apple ir afrikoj apple, žmonės pradėję vartoti ir nusivylę greit nurašytų produktą, o kažkodėl išvisų, kurie juos naudoja girdžiu tik gerus atsiliepimus :) pats tik keturis aipodus turiu ir geresnio touch screen'o už apple nemačiau, neliečiau :) moralo išvada: pabandyk, tada kalbėk ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Kaip taikliai :D Bet čia šiaip ne vien apie Apple
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
as pats turiu ipada ir visai neblogas tikrai ne kinietiskas sudas ir nesigailiu kad pirkau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Turejau iPhone kol nepameciau, galiu pasakyt - nesigailiu, nes vien del iTunes. apple shit. :) Aisku kiekvienam savaip ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Visi, neturintys ir norintys, šnekėkit. ;D
Mivo. 5655    
Pastebėjau, jog visi, kurie nėra rankose laikę ar šiaip išbandę Apple, varo ant produktų ir sako, kad jie yra nieko gero. Tačiau, tai patys geriausi ir perkamiausi produktai. Ir visi neturintys Apple daiktų geriau patylėkit :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Neturiu nei to, nei ano, nei kito šudo kaip apple.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
BERAŠČIAI, REIKIA RAŠYTI NESU, O NE "NEESU".
N
E
V
Y
K
E
L
I
A
I
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Fui, apple. Niekada nebuvau ant jo pasinešusi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Fail, NEESU... Priešdelis ne ir žodis esu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
NESU RASOMA SUVIENA E.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Apple yra statuso dalykas kaip ir BMW, Hugo Boss, Rolex, ir kiti prabangos zenklai. Turi pinigu - perki. Jei tau reikia taupyti paskutinius pinigus ant macbooko, tada jau tikrai neverta jo pirkti. Bet jeigu turi ju daug, tada ir perki.
thirteen 5656    
nebūtinai, bet nebūtinai reikia žiūrėti į brand'ą perkant, taip pripažįstu apple kokybiška, bet kai kurie žmonės perka tai masiškai, nes tai populiaru ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
paziurekit filma "fight club" ir suprasit gal ka, supisti vartotojai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
tai kaip as supratau si demotyvacija skatina pirkti visokius pigius kinietiskus klonus is dealextreme ... nes ju nereklamuoja?
thirteen 5656    
ne apple esme, bet dauguma sako aš nesu to ,to produkto auka, bet pasižiūri vos ne viską prisipirkęs.
Aš asmeniškai ir turiu apple gaminį ;)
EpicMe 5656    
Duokit man iPhoną ir iPadą, deal? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
turiu 5 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Boriu visko
Nuotraukos nėra
Modesta23562 5656    
nieko iš šitų neturiu ir nemanau, kad man reikia. :) na, gal kokio Ipodo tik. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
norėčiau bent vieno iš šitų... ;|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
o kodėl jus taip ant apple užsisėdę ? kaina neprieinama ? turiu vieną gaminį ir galiu daužytkiek noriu, vistiek nieko nebus. tiesiog. nebandę nesakykit.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
visi aukos esat.. nes visi turi kazka ka reklamuoja per tel ar dar kur :D taip kad... lieva demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
ne vieno neturiu.
gabijave 5656    
ir be reklamos cia galima turet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
neturiu nieko is apple gaminiu :<
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
klaida, nesu su viena E,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#3 prcm auka? Kad nebutum auka tai geriau pirkt silelius TV ir nokia plytas? Kas parduodama siuo metu ta ir perka zmones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#1 nu tai tu pagal demotyvacija auka... Ir dar durna nes dar parodai tai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#1 Tai tu kietas!
jamkeee 5656    
Iš čia turiu 3 :)
Grįžti į viršų