Gražiems vaikinams - BMW Nereikia

2014.06.05 tiesatiesa
  • 3
7
Gražiems vaikinams






Nuotraukos nėra
Anonimas 4405    
#5 Nesupranti klausimo, matau. Aš klausiau ką tau asmeniškai jie blogo padarė..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4405    
o fone vaikinuks tikriausiai alkanas, nes labai jau į obuolius liemenėlėje godžiai žiūri. arba paskolino, o dabar prižiūri, kad nedingtų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4405    
#2 cha pagalvokim ir prisiminkim istorija 2 okupacijos,SSRS,nuolatinis galios demonstravimas,Sausio 13,dar vardint?
ausrabiel 4405    
#3 Normaliioms merginoms ir Lada=BMW
elvinukq 4406    
Rusijoj Lada = Bmw...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4406    
#1 O ką tau blogo padarė rusai? Ir nuo kada vien iš mašinos galima pasakyti, kokioje šalyje daryta nuotrauka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4406    
vel tie pusprociai rusiai del zigulio dar nieko nesakyciau bet ta nuvirtus tvora xD
Grįžti į viršų