Emocijų gausa - rašoma eilute baigiant "xDDDDDD~"

2010.03.31 tochito
  • 287
38
internetas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
29 parase '29 kause pasigydik' xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Man neiseina taip ramiai sedeti ir nesijuokti,dazniausiai taip garsiai pradedu juoktis,kad is kito kambario isgirstu tokius zodzius ''ko ten zvengi kaip arklys'' :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
as jau palaikau ant D, kai tikrai ir is veido matyt kad prajuokino :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
#32 tiesą sako :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
x DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Jei bent " :D " rašau, tai mažiausiai aš tikrai nusišypsau... Reikia realybės gal dauigiau, o tai prikepę šiknas prie pc :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
XD
gretagreat28 5804    
tai is ko zvengiam?
xD~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
29 kause pasigydik
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
#25 aš taip pat. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
pasitaiko tokiu atveju, bet tikrai nevisada ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
Nepagavau? xD~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Man juokas belekaip imė skaitant komentarus apačioj tai tkr teisėtai dedu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
jeigu ":D" arba "xD" tai px. Bet jeigu zvengiu 5 zinutes is eiles, aisku su ":D" aisku normaliam saite, sykpe arba irc, o ne onej.
Vyncas 5906    
Jo ; D iš south park'o jis kilęs: D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Jei ne pietu parkas, tai "xD" smailo gal nebutu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
~ dalis geriausia
Lukasas 5916    
Aš šypsaus taip rašydamas,pvz dbr. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
aš tai rimtai žvengiu kai rašau ":D"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
Nejuokinga xD~~~
Roneta 5922    
Nerašau jokių smailų aš iš vis . xD~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
ciulpk tu byby , eik tu nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
taikliai : DD (šį kart tikrai juokiuosi!)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
as beveik visada dedu :D, nes man patinka tas veidukas :D be to esu linksmas visada :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
daugumai taip yra. as irgi rasau :D nors net nesisypsau. Viduj man linksma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
xD~
LookAtMe 5931    
xD tolygus - lmao arba rofl :D
Nuotraukos nėra
Taspats. 5931    
#7
Aš irgi, jei jau rašau ":D" tai juokuosi, arba šypsausi tai tikrai :D
nobody 5931    
man ne atitinka ši demo :) jei rašau" xD" tai tikrai juokiuosi :P
Heretic 5932    
Na jei rimtai tai dabar mano tokia :| , bet jei ne sitas demotyvatorius parasyciau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
tiesa, bet sitas emocijas isgyvenam viduje ;D
svajus 5932    
KAS CIA BL MANO KOMENTARA REDAGAVO? AS NORIU PARASYT xD~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
xD~
svajus 5932    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
true
Grįžti į viršų