Emocijų gausa - rašoma eilute baigiant "xDDDDDD~"

2010.03.31 tochito
  • 287
38
internetas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
29 parase '29 kause pasigydik' xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Man neiseina taip ramiai sedeti ir nesijuokti,dazniausiai taip garsiai pradedu juoktis,kad is kito kambario isgirstu tokius zodzius ''ko ten zvengi kaip arklys'' :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
as jau palaikau ant D, kai tikrai ir is veido matyt kad prajuokino :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
#32 tiesą sako :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
x DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Jei bent " :D " rašau, tai mažiausiai aš tikrai nusišypsau... Reikia realybės gal dauigiau, o tai prikepę šiknas prie pc :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
XD
gretagreat28 5805    
tai is ko zvengiam?
xD~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
29 kause pasigydik
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
#25 aš taip pat. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
pasitaiko tokiu atveju, bet tikrai nevisada ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Nepagavau? xD~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Man juokas belekaip imė skaitant komentarus apačioj tai tkr teisėtai dedu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
jeigu ":D" arba "xD" tai px. Bet jeigu zvengiu 5 zinutes is eiles, aisku su ":D" aisku normaliam saite, sykpe arba irc, o ne onej.
Vyncas 5908    
Jo ; D iš south park'o jis kilęs: D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
Jei ne pietu parkas, tai "xD" smailo gal nebutu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
~ dalis geriausia
Lukasas 5918    
Aš šypsaus taip rašydamas,pvz dbr. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
aš tai rimtai žvengiu kai rašau ":D"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
Nejuokinga xD~~~
Roneta 5923    
Nerašau jokių smailų aš iš vis . xD~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
ciulpk tu byby , eik tu nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
taikliai : DD (šį kart tikrai juokiuosi!)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
as beveik visada dedu :D, nes man patinka tas veidukas :D be to esu linksmas visada :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
daugumai taip yra. as irgi rasau :D nors net nesisypsau. Viduj man linksma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
xD~
LookAtMe 5933    
xD tolygus - lmao arba rofl :D
Nuotraukos nėra
Taspats. 5933    
#7
Aš irgi, jei jau rašau ":D" tai juokuosi, arba šypsausi tai tikrai :D
nobody 5933    
man ne atitinka ši demo :) jei rašau" xD" tai tikrai juokiuosi :P
Heretic 5933    
Na jei rimtai tai dabar mano tokia :| , bet jei ne sitas demotyvatorius parasyciau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
tiesa, bet sitas emocijas isgyvenam viduje ;D
svajus 5933    
KAS CIA BL MANO KOMENTARA REDAGAVO? AS NORIU PARASYT xD~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
xD~
svajus 5933    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
true
Grįžti į viršų