gerai cia pavare
Komentatoriai - ką mes mirtingieji be jų darytumėm...
Anonimas
5565
Anonimas
5731
:D
Anonimas
5733
Pz :D visi tapati raso ;D
Anonimas
5755
Skinas ce jugi ka ce pjaunas
Anonimas
5760
eina nx. x DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
guostuukas
5762
man tai juokinga, kad demotyvacijoj parodyta, kiek be reikalo komentuoja, ir vėl apačioj prikomentinta belekiek apie tuos nelemtus skinus.. :D krč, prajuokino. :D
gabriele118
5765
:D
Smile
5777
:D
Anonimas
5780
Ten gi rimtai skinheadas
Anonimas
5780
:D
Anonimas
5782
Ten buvo eilinis debilas :) stabdykit sita suda :D kaip durni kokie krc :D
Anonimas
5783
tkrj blt ten skinas buvo,debiloidai;D
Anonimas
5784
"nu bet tai ten skinas buvo, ne forsas.idiotai jus" :D:D:D:D
Lusiukas
5784
:D
Anonimas
5784
;D
Anonimas
5787
:D
Anonimas
5792
:D
Anonimas
5792
#73 ajnaa naa:D
Anonimas
5794
#89 :D
Anonimas
5794
#73 :D
KaSaras
5794
:D
Anonimas
5794
:D
Anonimas
5797
#92 tavo tiesa,bet viesitek laaabai juokinga. :D
Anonimas
5801
paziurekit i komentaru numerius... kas 1-3-4-10... :)
Anonimas
5801
O, mane įtraukė. :D
Anonimas
5803
#73 omg, suskėlei.xD
Anonimas
5804
#89 lopas bus :D
Anonimas
5809
esu :D
Anonimas
5811
88 fainas bus:PP
robhertytute
5814
#73 ,ash nebegaliu ;D
Anonimas
5814
#73 ;D
Akvile
5822
#73 prajuokino :D o dėl komentatorių tai...:D
Anonimas
5822
Koki nevykeliai :D
indigokid
5824
senai taip nesijuokiau ;D #73 žudai, net apsiverkaiu ;D
Anonimas
5824
Ne, ten forsas >.>
Anonimas
5825
:) teisybė
Anonimas
5825
#73 Prašviesinai dieną :D
Anonimas
5825
:D
Anonimas
5827
#78 asilas yra..
Anonimas
5827
#73 pavaro :)
Anonimas
5831
degradeliai
Anonimas
5832
#73 lol rofl lmao koks loxas negaliu ;D
Anonimas
5834
apie ta pati gal 20kartu :D
Karole
5837
Prajuokino :D
Anonimas
5838
kokie nevykėliai.: D
Anonimas
5840
čia yra pizdiec
Anonimas
5840
debilizmas. gaila augančios kartos
Anonimas
5841
;D
Anonimas
5841
#63 tai daryk išvadas kad tokie nebūtume..
Anonimas
5842
nieks net neminejo forso :D
|

