Crap, I won't get answer today :(
Dar negreitai...
bambukinis
5348
bambukinis
5348
ZVP, I NEED TO KNOW :D
Anonimas
5348
O as pagal studentu mainus sedziu ten, kur visus metus diena 30+ buna :P
bambukinis
5348
!!!ZVP!!! :D
bambukinis
5348
Ai, baisu prašyt :D. Gal galėtum, kaip čia pasakius... Ne nu jopapa...- pažiūrėt mano paskutines 5 demo (jas kūriau iš širdies t.y. aėdėjau iki sugalvojau) ir pasakyt, kiekvienai bent po vieną pastabą - aš kaupiu patarimus ir stengiuos juos susidėt į makaulę :)
zvp
5348
Labas, kuo galiu padėti? ;)
bambukinis
5348
ZVP, labas
Anonimas
5348
kaip gaila praejusiu atostogu
Anonimas
5348
o man px as ir dabar su draugais smagiai leidziu laika nereikia man tos vasaros
zvp
5348
#4 O Tu tai labai jau dajo*nutas tokius komentarus rašyt?
Anonimas
5348
Suka nidajobnuta, tokias nesamones kuria
Spameris
5348
Ačiū gaidy, paguodei.
Anonimas
5348
pirma sulauksiu ziemos ,kaledu, nu tada tik vasaraa galvoj bus
Anonimas
5348
Nostalgija...
|

