Dar negreitai...

2011.11.02 tomas1996
  • 141
14
Dar negreitai...







bambukinis 5348    
Crap, I won't get answer today :(
bambukinis 5348    
ZVP, I NEED TO KNOW :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
O as pagal studentu mainus sedziu ten, kur visus metus diena 30+ buna :P
bambukinis 5348    
!!!ZVP!!! :D
bambukinis 5348    
Ai, baisu prašyt :D. Gal galėtum, kaip čia pasakius... Ne nu jopapa...- pažiūrėt mano paskutines 5 demo (jas kūriau iš širdies t.y. aėdėjau iki sugalvojau) ir pasakyt, kiekvienai bent po vieną pastabą - aš kaupiu patarimus ir stengiuos juos susidėt į makaulę :)
zvp 5348    
Labas, kuo galiu padėti? ;)
bambukinis 5348    
ZVP, labas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
kaip gaila praejusiu atostogu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
o man px as ir dabar su draugais smagiai leidziu laika nereikia man tos vasaros
zvp 5348    
#4 O Tu tai labai jau dajo*nutas tokius komentarus rašyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
Suka nidajobnuta, tokias nesamones kuria
Spameris 5348    
Ačiū gaidy, paguodei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
pirma sulauksiu ziemos ,kaledu, nu tada tik vasaraa galvoj bus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
Nostalgija...
Grįžti į viršų