Štai ką aš - vadinu muzika

2011.08.01 20:38 trumparegis
  • 5
4
Štai ką aš




© google



CRONUS 5440    
#2 Jei tau px demo tikslas tai gali čia net nebesilankyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5440    
trint n* ta demo!
trumparegis 5440    
Šita demotyvacija nesmerkia kitokios muzikos. O man px koks demo tikslas
Punceka 5440    
Kitas vadina tikrą muziką Dainuojamą poeziją, ir koks tikslas šios demo? Tik ką tu vadini gerą muziką? Tokius postus gali ant fb mestis, drauge.
Grįžti į viršų