ir dar nesioji su tokiu uzrasu
Gyvenimo ironija
Anonimas
5791
Anonimas
5829
#18 Nebūtina kiekvieno dalyko paaiškint. ;xx Aišku, kad galbūt ir turi draugų, bet ne visi yra tokie turtingi, o ypač draugais.
Anonimas
5838
geras :D
Anonimas
5839
bet kaip prigauta ;D
Anonimas
5866
geras
Bleach
5873
Į užrašą ant nugaros pažiūrėkit..;p
Anonimas
5895
taip geriau, daugiau erdves turi
Demotion
5896
lol :D
Anonimas
5900
Netame esme kad jis vienas sedi,o kas ant maikes parasyta :)
Stanislovas
5900
Taikliai :D
Anonimas
5900
Nervuoja taip vienam sėdėt, bet dažnai būna. Ir tai nereiškia, kad neturi draugų... Paprasčiausiai nebuvo kas prisėda tuo metu. :)
Anonimas
5901
:D :D D:
Anonimas
5901
tada skane pasijoukiau ;D
Anonimas
5902
kiek čia tų Andrių prisirinko :D
Anonimas
5902
#11 Nu prasau pasakyk kokiam mieste :)
STT
5902
o jam px.. o jei px ,tai px
Anonimas
5902
#5 Tik dabar supratau, kad čia TU :D
Anonimas
5902
#7 O koks skirtumas? :D
cloudmaker
5902
"Ar tu būsi mano draugu, nepaisant to, kad reikia?" Kažkaip prisiminiau...
lliinnuuttee
5902
:)
Anonimas
5902
KOkiam cia mieste fotkinta?
Anonimas
5902
kokiam cia mieste fotkinta?
LookAtMe
5902
LOL! NEREALIAI :D
Anonimas
5903
:D
Anonimas
5903
Blogai čia :D Kai kas gaus į akį :D
STT
5903
xD
Anonimas
5903
neblogai, neblogai :))
|

