-O kuom dirbi tu ? - -Žmones stumdau į traukinį.

2010.07.27 16:48 uztrauktukas
  • 6
5
japonai,traukinys



uztrauktukas 5745    
#4 aiškiai klipo pavadinime parašyta "full JAPAN train"
Kira 5776    
Cia manrodos kinijoje toks :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
buvau i toki papuolus,galvojau gyva neislipsiu bet pasirodo viskas ok buvo XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
kai ziauru ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Vilniuje i trulikus stumdyti reiktu tokiu. :D
Grįžti į viršų