kaip? kartais naudoju nieko nepakeicia :| ir taip esu pasitikinti savim
|
|
|
Anonimas
5564
kaip? kartais naudoju nieko nepakeicia :| ir taip esu pasitikinti savim
Anonimas
5564
pz. klijuotis blakstienas ir dar sako "akiu nedirgina" vista kokia....
para-noir
5564
Vidurini kazkada turejau. O dabar net nedazau blakstienu, tiesiog prisiklijuoju dirbtinas, atrodo graziai o ir akiu nedirgina
Anonimas
5564
jop
|