kaip? kartais naudoju nieko nepakeicia :| ir taip esu pasitikinti savim
|
|
|
Anonimas
5559
kaip? kartais naudoju nieko nepakeicia :| ir taip esu pasitikinti savim
Anonimas
5559
pz. klijuotis blakstienas ir dar sako "akiu nedirgina" vista kokia....
para-noir
5559
Vidurini kazkada turejau. O dabar net nedazau blakstienu, tiesiog prisiklijuoju dirbtinas, atrodo graziai o ir akiu nedirgina
Anonimas
5559
jop
|