kokie abu perkare ffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuu xD
Paprastumas - Pati geriausia žmogaus savybė
Anonimas
5217
Anonimas
5478
kaip pasikėlęs žmogus gali but paprastas? :D mano buves baxuras nebuvo grazus absoliuciai, nei kiek negrazus, bet as ne i ta ziurejau, o i bendravima. :) pradraugavom gan nemazai, interesai issiskyre, bet cia daviau kaip pavyzdi. paprastai panelei nebutina turet grazuoli. ;D
Anonimas
5479
Dauguma panų komentarų tai aj aj kaip gražu, o pačios pasikėlusios kai huj znaet kas ir dar čia kažką vaidina. Tipo rastumėt paprastą, spuoguoto veido, gana nepatrauklų bahuriuką ir kokį pasikėlusį, ką tik iš soliarumo ir kačelkės išėjusį bahuriuką ir pasirinktumėt pirmą vien dėl to, kad jis paprastesnis? YEAH RIGHT!
Anonimas
5480
saunuolis baxuriukas, duoda nest gitara bobulej ;D
Anonimas
5480
jei būtų vaikai parašyti tai jo, ns nuo pauglystės žmonių paprastumas kažkur dingsta
povilasq
5481
aww, thats so emotyvating
|

