atsiusk linka kur tu matei kad buvo, nes as tai nerandu
|
zvp
5284
Kas Tau neaišku. Pasakėm buvo, vadinas buvo. Kalba baigta.
zvp
5284
#8 Mes matėm
barbar
5284
cho cho... ant modų geriau nesiraut, nes perspektyvos demotyvacijoj gali tapt labai miglotos :D (nors tau perspektyvomis ir taip negrėsė)
zvp
5284
#4 Paišsi3,14sinėk dar
CRONUS
5284
Ir ne vieną kartą
zvp
5284
Demo tokia buvo, kas kas
zvp
5284
Buuuuvo
|

