galetu cia kazkas suzlugdyt ta fesboka, kur zadejo kazkokia organizacija, tai dziaugciaus, alaus visiem pastatyciau :D
Saugokim facebook'ą - nes NIEKO brangesnio daugiau ir neturim
Anonimas
5209
Anonimas
5420
kiek duodi galiu sugrazint ?
Anonimas
5420
pakliuvau ! Ir noreciau suzinot kaip atgaut
Anonimas
5420
o tai kaip reik atgaut dbr facebooka? as pakliuvau..
Anonimas
5420
lyg nesu to darius anksciau : DD
Anonimas
5420
tai gerai kad praradai gal db bent tikrus zmones pamatisi ir alaus pagersi ar parukisi pirma karta :D
Anonimas
5420
praradau . . .
Anonimas
5420
as tai jo isvis neturiu ir man jo nereikia,nes kiekviena diena taip ir sedi kiti su savo geriausiu draugu fb
Katanelis
5420
click in here www.hi.com
Anonimas
5420
gera nesamone geriau i lauka iseitumet vietoj facebooke sedeja
Anonimas
5421
Homo feisbukininkai..
Psiche
5421
geriausia, kad tą sarkastišką demo sukūrė žmogus, turintis freakbooką :D
Anonimas
5421
praradau fb, ir bbd as ant jo
Anonimas
5421
As jau praradau ;(
Fanatikeee
5421
man buvo kai turėjau feisbuk'ą parašė iš draugu nori pamatyti haha ha juokinga foto???? :D :D :D ir meta linką ir taip kas kelias min ir atsijunginėja. xD
Anonimas
5421
Jus visi de*ilai :D
Anonimas
5421
pakliuvau ;D dabar nebeturesiu fb? :D
Spameris
5421
Vienos reklamos, virusai, hakeriai ir keyloggeriai facebooke, niekuo negalima pasitikėt.
Anonimas
5421
nesveikai nesamone kazkokia l reik special atrasyt
Anonimas
5421
Su tuo savo facebooku zmones nesveiki pasidare, nesinaudosiu, kad netapciau pilkosios armijos atstovu
|

