Saugokim facebook'ą - nes NIEKO brangesnio daugiau ir neturim

2011.08.22 vakarpuse4
  • 239
20
Saugokim facebook'ą




© facebook



Nuotraukos nėra
Anonimas 5209    
galetu cia kazkas suzlugdyt ta fesboka, kur zadejo kazkokia organizacija, tai dziaugciaus, alaus visiem pastatyciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
kiek duodi galiu sugrazint ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
pakliuvau ! Ir noreciau suzinot kaip atgaut
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
o tai kaip reik atgaut dbr facebooka? as pakliuvau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
lyg nesu to darius anksciau : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
tai gerai kad praradai gal db bent tikrus zmones pamatisi ir alaus pagersi ar parukisi pirma karta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
praradau . . .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
as tai jo isvis neturiu ir man jo nereikia,nes kiekviena diena taip ir sedi kiti su savo geriausiu draugu fb
Nuotraukos nėra
Katanelis 5420    
click in here www.hi.com
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
gera nesamone geriau i lauka iseitumet vietoj facebooke sedeja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
Homo feisbukininkai..
Psiche 5421    
geriausia, kad tą sarkastišką demo sukūrė žmogus, turintis freakbooką :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
praradau fb, ir bbd as ant jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
As jau praradau ;(
Fanatikeee 5421    
man buvo kai turėjau feisbuk'ą parašė iš draugu nori pamatyti haha ha juokinga foto???? :D :D :D ir meta linką ir taip kas kelias min ir atsijunginėja. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
Jus visi de*ilai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
pakliuvau ;D dabar nebeturesiu fb? :D
Spameris 5421    
Vienos reklamos, virusai, hakeriai ir keyloggeriai facebooke, niekuo negalima pasitikėt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
nesveikai nesamone kazkokia l reik special atrasyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
Su tuo savo facebooku zmones nesveiki pasidare, nesinaudosiu, kad netapciau pilkosios armijos atstovu
Grįžti į viršų