skausmas - kai jį turi,lieki vienas

2010.07.28 varna
  • 30
7
skausmas







varna 5810    
#5 ne visada
rasSSaa 5811    
patinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Skausmas- kai jį turi, nori pabūti vienas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
pwds? geeeras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
ir koks skirtumas tie zmones? :D
varna 5813    
vienas.be žmoniu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Ne vienas,su skausmu.
Grįžti į viršų