pati tamsiausia valanda - būna prieš aušrą

2010.08.09 21:43 varna
  • 8
6
pati tamsiausia valanda







varna 5796    
turejau omeny ne kara ar užpuolima,o gyvenimą...juk buna,kai norisi pasiduot ir nuleist rankas
Aras46 5796    
jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
O kad manęs niekas ir nepuola :P
varna 5796    
demotyvuoja pasiduoti
Aras46 5796    
ką čia demotyvuoja?
Grįžti į viršų