kai užknisa, kai nieks nieko neišmano ir tik varo ant visų ir skundžias! Jei ne Kubilas, tai jau prasčiau nei latviams.. ir kitose europos šalyse tik prasideda tai, ką Kubilius jau įpusėjo
Šunys žino - ko nemėgsta lietuviai.
Anonimas
5604
Anonimas
5606
Kurva,bepinigi tas Kubilas
Anonimas
5606
#4 Lietuva butu bankrutavus.Kai atejo Kubilius, buvo isvaistytas visas biudzetas ir jis kelia Lietuva ant koju.
Mimi
5606
Kubilas. . .
Anonimas
5606
#3 tai vat tu paimk ir paaiskink dabar kas butu buve..
Anonimas
5606
.. sunys zino ko nemegsta bandos jausma turintys lietuviai ir nepagaloja, kas butu, jei nebutu buve Kubliaus.
Anonimas
5632
+1
|

