Jei nėra priežasties gerti, - tai dar ne priežastis negerti.

2011.10.21 viiileee
  • 58
3
Jei nėra priežasties gerti,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5362    
O kam gerti,kad gali karstai myleti ir nuo to taippat apsvaiksta galva...
Pirmyn 5363    
Jdi nerandi priezasties isgert taj tu visai be fantazijos. Taj jau gal geriau negerk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
Visalaika galima svesti paskutini penktadieni sia savaite...
Grįžti į viršų