ir baigsis - norejau kaip geriau, o gavosi kaip visada...
Anonymous skelbia karą ISIS - - "mes esame stirpresni, nei jus ir jusu žiaurumas mus tik sustiprina"
Anonimas
3863
Vardaskardas
3866
anonymos tai nevykeliai slepiantis veidus po kaukem
Anonimas
3870
Cia ziuriu dalis komentaru su tuo sarkazmu jau baigia uzpist man, dejuokit dejuokit kol ir cia ateis ir pasprogdins jusu seimas, artimuosius bei gimines. Jau tegul tie kompiuterastai kazka padaro, nors ir nedidele dali, bet tegul suranda visokius arabu isigymelius. Idomu kokia dalis is jusu matet facebooke pries kelis menesius kaip tiesiogiai vienam galva nukirto? Pesimistai..
Anonimas
3870
O taip, dabar ISIS tikrai pzdc... Būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu.
Anonimas
3871
Siaip tai ISIS uzdirba pinigu is prekybos internetu (vergai, ikaitai, nafta ir t.t.) Todel isjungus ju prekiavietes juos ivarysim i bada.
pfd
3871
Ramo trūksta :D
pfd
3871
Na kompiuterastų karas labai lėtas :D
Anonimas
3871
Jie jau nuo pavasario jiems karą skelbia...
Anonimas
3871
ISIS pasaulinė organizacija kurios nariai visam pasaulyje ir jie tik internetu ir bendrauja ir viska organizuoja.#2 O ne pašto balandžiais
Anonimas
3871
#2 O kaip tu manai iš kokių lėšų jie tuos kalašnikovus senus perka? Viskas šiais laikais per kompiuterius sukasi :)
Anonimas
3871
patink man chebrike... smaukit tuos isgamas..
Anonimas
3871
patink man chebrike... smaukit tuos isgamas..
Anonimas
3871
gayyyyyyyy
Anonimas
3871
Juokinga... Tikrai...
Anonimas
3871
sutinku su #2. Atakuos tuos, kurie ir taip nieko nedaro su tais kompais, tik kartais kąnors parašinėja. jokių duombazių nekaupia.
Anonimas
3871
oho dabar turbut uzmetys kompiuteriniais virusais teroristu medines trobas ir senus kalasnikovus, ziauriai naudinga...
Anonimas
3872
mldc senai juos reikėjo.
|

