Aš paprastas žmogus - - matau tiesų, laisvą kelią, spaudžiu gazą iki dugno

2015.08.02 vnz3
  • 12
4
automobilis






3diLTU 3977    
spausti reikia ne kelyje...
Nuotraukos nėra
Anonimas 3978    
o kaip isipisi i medi nes nemoki vairuot ir automobilio tj tampi berankiu, bekoju zmogumi
Nuotraukos nėra
Anonimas 3979    
Tu tiesiog idijotas
Nuotraukos nėra
Anonimas 3979    
Ir po 1.5 sekundes atleidziu, nes pasidaro gaila kuro.
Grįžti į viršų