Aš paprastas žmogus - - matau tiesų, laisvą kelią, spaudžiu gazą iki dugno

2015.08.02 vnz3
  • 12
4
automobilis






3diLTU 3980    
spausti reikia ne kelyje...
Nuotraukos nėra
Anonimas 3981    
o kaip isipisi i medi nes nemoki vairuot ir automobilio tj tampi berankiu, bekoju zmogumi
Nuotraukos nėra
Anonimas 3981    
Tu tiesiog idijotas
Nuotraukos nėra
Anonimas 3982    
Ir po 1.5 sekundes atleidziu, nes pasidaro gaila kuro.
Grįžti į viršų