BMW tai liga. - Ji miršta tik kartu su tavimi.

2013.10.24 vnz3
  • 35
4
bmw,masinos,liga







Nuotraukos nėra
Anonimas 4625    
Baisiai Mandras Wolkswagenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 4625    
pisk, valkata tu, nenusnekejes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4627    
Iš žmonių, kurie sureikšmina automobilius, nesvarbu, kokios markės, turėtų būti nuolatos viešai tyčiojamasi. Tai visiški mulkiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4627    
Maras o ne liga :D

Grįžti į viršų