Counter-Strike: Šeštadienis - I'm in possition!

2013.07.20 vnz3
  • 10
6
cs,counter, strike,klubas,jackas,sestadienis







Nuotraukos nėra
Anonimas 3661    
Vataip visi sestadenei Cs o sekmadeni negali zaist:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4725    
#4 Nieko. Iš ryto bus "Insufficient funds" kai respawnins ant sofos batuotas ir sugalvos piniginę pasitikrint.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4725    
su 16k butu sector clear
Nuotraukos nėra
Anonimas 4725    
nuo kada toki suda patvirtina..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4726    
*komentaras apie pijokus*
Nuotraukos nėra
Anonimas 4726    
roger that, let's go
Grįžti į viršų