Didžiausia mįslė - - kaip jie atsiranda...

2014.11.26 vnz3
  • 25
7
misle,statybos






Nuotraukos nėra
Anonimas 4226    
aik tu sau,rimtai?pamastyk logiskai autoriau
Nuotraukos nėra
Ctogpam 4226    
Mes juos pastebim kai jie jau būna užaugę. ???????????
Nuotraukos nėra
Anonimas 4226    
Bet tikrai taip ir neteko matyt kaip jie atsiranda
Nuotraukos nėra
Anonimas 4226    
#2 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4226    
Matai,tėvelis kranas ir mamytė kranas labai myli vienas kitą ir...Ai,tfu,tu čia apie statybą... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4226    
kažkas paprašo dievo drakono
Grįžti į viršų