Geriau 2 vieta, - bet be dopingo

2015.08.04 vnz3
  • 39
5
ruta,meilutyte,sidabras,2, vieta







Nuotraukos nėra
Anonimas 3973    
Buciau ZIAURIAI nustebes jei Meilutytei kadanors nenustatytu kad naudojo visokius preparatus. Kiap su AMstrongu..daugybe metu praslydo..bet atejo galas... SUnku patiketi kad vaikas apdeda atrodytu fiziskai stipresnius varzovus... O ir juos veido bruozai kazkaip vis vyriskeja... Bet turbut bresta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 3974    
Meilutyte neveltui terminatorium vadinama. Ji į vyrą panaši tiek veidu, tiek fiziologija, tiek plaukimo greičiu- jeigu jūs manote, kad tai be dopingo buvo pasiekta- jūs idiotai. Kad dopingo kontrole nepagauna, absoliučiai nieko nereiškia, apsivalymas laiku ir dopingo kontrole lieka be įrodymų. Visi vartoja dopingą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3976    
#1 jei neskaitai naujienų nekalbek , ok?

Nuotraukos nėra
Anonimas 3977    
vos 5 vietos ta meilutyte neuzeme,,,,pasiseke dar..
InF 3977    
Mes visada sugalvosim pralaimėjimo priežastį ir kaltinsim kitus, o ne save :)
Grįžti į viršų