Geriau gyventi su motina, negu su šitu čudu...
Geriau gyvent su Multipla, - nei mirt su BMW
Anonimas
3740
Anonimas
3740
#4 O dizainas ant tiek grazus, kad net vemt vercia. :)
Anonimas
3740
Pasake ziedu valdovas.
Anonimas
3752
O kuo blogai multipla, jei neturi kompleksų? Pigi, erdvi, ekonomiška.
Anonimas
3752
Marš vaikučiai dar pas mamytes, jei minties nesupratot :D
Anonimas
3753
o tau pas pshichologą jei geriau mirtum su bmw nei gyvent su multipla :D
Anonimas
3753
laikas pas daktara apsilankyt tau, mielas trumpaproti demotyvatoriau..
|

