Laukiam laukiam taves, Prezidente :)
"I'll be back"!
Anonimas
4623
Anonimas
4628
oi,balsuosiu as uz ji,nes noresiu pamatyt revansa pries tuos suskius,kurie su juo sitaip
Anonimas
4628
Runkeliai renka tuos, kurie labiausiai prisišikę,teisti, meluoja į akis. O paskui verkia, kad valdžioje vien idiotai, vagys. Kol nepanaikins balsavimo teisės asmenims be aukštojo išsilavinimo, tol cirkas tęsis.
Anonimas
4628
tokia ir gera
Anonimas
4628
veriasi kelias i nauja apkalta :)
Anonimas
4629
O koks skirtumas kru, svarbu, kad gera naujiena pranese :)
Anonimas
4629
blt kur cia radai, as po 15min narsau nematau tokios naujienos :D
|

